MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.04.18

Klocki LEGO, zaprogramowane roboty i strefa kolorowanek!

Podczas Lubelskiej Majówki zapraszamy wszystkie dzieci  do strefy zabaw i edukacji organizowanej przez IQ Studio

IQ Studio specjalizuje się w organizacji ciekawych warsztatów dla dzieci, które w efektywny i efektowny sposób zapoznają najmłodszych z nowoczesnymi technologiami. IQ Studio organizuje liczne kursy dotyczące innowacyjnych dziedzin. Ich  zajęcia z programowani i robotyki dla dzieci prowadzone są  zarówno w formie cyklicznych szkoleń dostosowanych do wieku uczestników, jak i jednorazowych warsztatów.

20.04.18

Bezpłatne badania i konsultacje medyczne podczas Lubelskiej Majówki

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Lublinie, z siedzibą w Lublinie zaprasza podczas Lubelskiej Majówki na:


• Wykonanie pomiaru ciśnienia tętniczego krwi
• Pomiaru poziomu cukru we krwi
• Pomiaru poziomu nikotyny w wydychanym powietrzu u palaczy
• Konsultacje w zakresie badań mammograficznych i cytologicznych
• Profilaktyka zdrowego stylu życia
10.04.2018

Znamy już gwiazdy Lubelskiej Majówki!

Już za miesiąc spotykamy się na Lubelskiej Majówce! Będzie wesoło i kolorowo. Zaprezentują się ze swoim dorobkiem lokalne grupy działania i  twórcy ludowi. Znajdziecie tu też bogatą strefę gastronomiczną, warsztaty, kiermasze roślin i rękodzieła oraz mnóstwo animacji dla dzieci. Sobotnie atrakcje skierowane będą głównie do rodzin, natomiast w niedzielę imprezę uświetnią gwiazdy festiwalu - Kabaret pod Wyrwigroszem i CLEO. Śledźcie szczegóły na naszej stronie internetowej i wydarzeniu na Facebooku pn."Lubelska Majówka na Targach Lublin". 
Do zobaczenia!
28.03.18

Warsztaty dla dzieci z Muzeum Wiewiórki

Duże i małe, pluszowe, plastikowe i porcelanowe, w książce i na ścianie. Teresa Śwircz i jej córka Anna otworzyły „Muzeum” Wiewiórki w Lublinie. To prawdopodobnie pierwsze takie miejsce w Polsce. Ich kolekcja liczy blisko 600 eksponatów. Podczas Lubelskiej Majówki zobaczymy najciekawsze z nich. Muzeum Wiewiórki zorganizuje też warsztaty dla dzieci - tworzenie butelki sensorycznej, księżycowego piasku i instrumentów perkusyjnych oraz "Motanki Cioci Anki" czyli projektowanie i tworzenie szmacianych lalek.


   Autor zdjęcia : Maciej Kaczanowski

1 | 2